Ahojte,

prírodné materiály

 v živote nám uniká veľa ne/podstatných vecí.  Všetci sa snažíme žiť v tom svojom svete čo najšťastnejšie, najúspešnejšie, najzaujímavejšie …riešime, komentujeme, kritizujeme, súdime, správame sa… . Otázkou ostáva, pre koho to všetko robíme. Aký dôvod a pohnútky nás k tomu vedú. Začíname od seba? Iných? Je to naša potreba vychádzajúca zo srdca? Alebo ego, ktoré nás poháňa ďalej. Analýza myšlienok a činov nás núti zamýšľať a vyjadrovať sa. Chcieť obohatiť sa o informácie, ktoré nás zaujímajú. Preto dôvod tejto stránky spočíva v zvedavosti dozvedieť sa viac. Mamiem vám pomôže a poradí ako sa usmiať častejšie.

Ľudia sú pri množstve informácií nútení samostatne rozmýšľať, vyhodnocovať, tvoriť si názor. Preto aj ja ponúkam ten svoj, ktorý si možno niekto osvojí, inému rozšíri zreničky 😀 . Definíciu dôležitosti mojej stránky a myšlienok k prírodným materiálom nechávam na samotnom užívateľovi. Radosťou by bolo, ak by si tu každý našiel to svoje a spríjemnil si chvíle informáciami, ktoré ho obohatia. Tento web nie je cielený na jednu tému, pretože ani môj život nie je jednotvárny 😉 .

Zaujíma ma široká paleta mixovaných farieb, časť z nej Vám ponúkam. Som dievka 😀 , ktorá je súčasťou rodinnej firmy predávajúcej potravinové obaly. Intenzívne vnímam, aké je dôležité riešiť preferovanie ekologických potravinových obalov, pred plastovými a prírodné materiály. Práve preto bude z veľkej časti web obsahovať informácie ohľadne ekologických potravinových obalov, ich propagácie a samotného využitia. Dúfam, že raz z nášho obchodu urobíme predaj výhradne ekologických obalov. Osveta je u nás ešte v plienkach. Veľa slov – málo činov. Každý zdieľa, aké dôležité je šetriť prírodu, minimalizovať nákupy a používať výrobky šetrné k prírode. Zatiaľ však vyhráva cena. Plasty majú navrch, vždy jednoducho a bez pomoci nájdu svojho spotrebiteľa. Preto budem rada, ak týmto blogom podporím ekologické riady, priblížim cukrovú trstinu, palmový list, drevenú dýhu, biomasy a prírodné materiály. Myslím si, že sú vhodnou alternatívou a konkurentom plastovým obalom.
Moje témy budú rozmanité. Nájdu si tu svoje aj šikovné cukrárky či pekárky. Dám tipy na výlet s detičkami, aj bez nich. Možno sa dozviete môj názor na rôzne tradície. Jednoducho ponúkam to, čo mi je blízke. Ak aj Vám – nech sa páči. Byť tu spolu, je fajn. Teším sa na Vás. 🙂